O nás

Společnost ALTEP s.r.o. byla založena v první polovině roku 2009. I přes krátké působení naší společnosti na trhu, nabízíme mnohaleté zkušenosti svých zakladatelů z působení v jiných společnostech. Motivací pro vznik společnosti byla lepší,komplexnější a kvalitnější péče o našeho zákazníka.

Hlavním zaměřením společnosti ALTEP s.r.o. je kompletní servisní činnost v oblastech údržby a úpravy stlačeného vzduchu, včetně měření těsnosti potrubních rozvodů a následného auditu dle ISO 50001, měření kvality stlačeného vzduchu dle ISO 8573. Zabýváme se servisem průmyslových kompresorových a vakuových stanic, včetně příslušenství, mnoha výrobců působících na našem trhu. Dokážeme zrealizovat dodávky kompresorových a vakuových stanic počínaje navržením zařízení odpovídajícím požadavkům zákazníka, přes projektovou dokumentaci a vlastní realizaci, až po revizní zprávy a předání stanice na klíč.
Za dobu své činnosti dodala naše společnost  kompresory, sušiče vzduchu a další souvisící příslušenství desítkám spokojených zákazníků, jak formou kusových dodávek strojů tak i formou realizace kompletních souborů kompresorových stanic na klíč.

Mezi naše zákazníky patří jak velké společnosti, tak i menší a střední lokální či regionální firmy. V případě zájmu jsme připraveni každého zákazníka seznámit s instalacemi našich zařízení v jeho nejbližším okolí, popřípadě zvolit referenční zařízení podle kriterií zákazníka.

Jednoznačnou prioritou společnosti je splnění všech potřeb zákazníka, pro kterého chceme být spolehlivým a dlouhodobě perspektivním partnerem s nabídkou úplného sortimentu zařízení s NEJLEPŠÍM POMĚREM KVALITY, CENY, UŽITNÉ HODNOTY včetně kompletního SERVISU a veškerých souvisících služeb.